O Nas

Stronę Property in Poland tworzy ambitny, energiczny zespół, śledzący na bieżąco sytuację na lokalnych rynkach nieruchomości. Nasze zainteresowania to architektura, finanse i nieruchomości – te dziedziny są też inspiracją i motywacją powstających na potrzeby portalu artykułów. Z dokładnością i rzetelnością analizujemy bieżące uwarunkowania rynkowe.

plany

Nasz Zespół tworzą architekci i projektanci wnętrz. Stale współpracujemy również z prawnikami specjalizującymi się w obrocie nieruchomościami, a także z inspektorami nadzoru budowlanego i renomowanymi biurami nieruchomości. Wszystko po to, aby dostarczane informacje znajdowały się na najwyższym poziomie merytorycznym.

W naszym Zespole łączymy wiedzę z pasją, doświadczenie z żywym zainteresowaniem. Dzięki temu Czytelnicy otrzymują rzeczowe artykuły, z których mogą dowiedzieć się, gdzie warto inwestować na rynku nieruchomości, jak w kilku krokach odmienić wygląd mieszkania czy jak zmieniają się warunki przyznawania kredytów lub dofinansowania w programach typu MDM i innych.